Online Diyet

Online Diyet

Online Diyet sistemi internetin olanaklarını kullanarak Türkiye’nin en iyi diyetisyenlerini evinize kadar getiriyor. Diyetisyene gitmeye zamanınız yoksa ya da bir türlü fırsatını bulup gidemiyorsanız alanında uzman diyetisyenlerimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Online Diyet Nedir?

Online Diyet bir diyetisyene internet üzerinden bağlanarak danışmanlık almak demektir.

Neden Online Diyet?

Zamandan, mekandan ve paradan tasarruf edersiniz. Diyetisyeniniz her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdadır.

Güvenilir mi?

Online diyet hizmetimiz, alanında uzman diyetisyenlerimiz tarafından sunulur. Tamamen güvenilirdir.


Nasıl İletişim Kuracağım?

Diyetisyenimizle telefon ve Whatsapp üzerinden sürekli iletişim halinde olabilir, isterseniz görüntülü konuşma da talep edebilirsiniz. Online diyet sisteminde diyetisyeniniz ihtiyaç duyduğunuzda hep yanınızda olur.


Diyetisyenlerimiz

Dyt. Dilek BOZKURT

Merhabalar,

Ben Diyetisyen Dilek BOZKURT. Gümüşhane Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden diyetisyen unvanı ile mezun oldum. Amacım insanların beslenme konusunda bilinçlenmesini sağlamak, sağlıklı yaşam konusunda doğru bilgileri aktarabilmek ve öğrendiğim bilgileri ulaştırmaktır. Bu kadar eşsiz bir mekanizmaya sahipken basite indirgememeliyiz. O yüzden “Vücudunuza iyi bakın, yaşayabileceğiniz tek yer orası” diyerek sözümü noktalıyorum.

İletişim Kur

Dyt. Muhteber MUTLUER

Merhaba,

Ben Diyetisyen Muhteber MUTLUER. Kastamonu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden Diyetisyen ünvanı ile mezun oldum. Sizleri sağlıklı beslenme hakkında bilgilendirmek ve kulaktan dolma bilgiler yerine beslenmenin kişiye özgü olduğunun farkına vararak günlük beslenmenizi size en uygun şekilde planlamak için buradayım.

İletişim Kur

Diyetisyenle nasıl iletişim kuracağım?

Eğer online diyet yapmaya karar verirseniz diyetisyenimizle, telefon, whatsapp ya da instagram üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Seans ücreti ne kadar?

Seans ücretleri diyetisyene göre değişiklik gösterebilir. Diyetisyeninizi seçtikten sonra iletişim kurarak ücretleri öğrenebilirsiniz.

Online diyet için herhangi bir test gerekiyor mu?

Diyetisyeninizin çok daha sağlıklı önerilerde bulunabilmesi için sağlık ocaklarından kolayca yaptırabileceğiniz kan testinin bir sonucunu yanınızda bulundurmanızda fayda var.